Palju maksab?

Ettevõttes pakub raamatupidamisteenust viieliikmeline raamatupidajate meeskond,
kellel on kõrgharidus finantsvaldkonnas ja enam kui 20-aastane raamatupidamise töökogemus.


Konkreetse ettevõtte või korteriühistu teenuse hinna saamiseks
küsige julgesti hinnapakkumist tel. +372 5305 2930 või +372 5334 1459
või e-posti aadressil info[at]arvo-tanja[punkt]ee

Hetkel pakume raamatupidamisteenust 5 väikeettevõttele ja 72 erineva suurusega korteriühistule (8–216 korterit). Klientidega on kujunenud pikaajaline usaldusel põhinev koostöö.

Enamiku korteriühistute ja väikeettevõtete rahalised võimalused ei õigusta täistööajaga raamatupidaja palkamist. Raamatupidamisteenust kasutades jääb ära töötaja tööle võtmine ja tema töötasult riigimaksude tasumine. Ent korteriühistute raamatupidamine, nagu ka väikeettevõtete raamatupidamine, nõuab raamatupidajalt maksimaalset pädevust, paindlikkust ja orienteerumist pidevalt muutuvas regulatsioonisüsteemis.

Klient otsustab, kui sageli ja milliste raamatupidamistööde tegemine on vajalik ja sobiv, ning vastavalt sellele sõlmitakse leping. Raamatupidamisteenuse osutamisel kasutame järgmist tarkvara: Standard Books ja Merit Palk, algdokumentide digiteerimiseks CostPocket teenuseid ja e-arveid edastame Swedbanki, Finbite ja Billberry vahendusel.

Hind väikeettevõttele sõltub tema tegevuse iseloomust ja aja hulgast, mis kulub raamatupidamise korraldamisele kuus. Hind korteriühistule sõltub elamu korterite arvust ja tellitavatest lisateenustest.